Վարչության կազմը

Հաստատվել է կուսակցության
վարչության կողմից:

   Խաչատուր Քոքոբելյան, կուսակցության նախագահ
Khachatur Kokobelyan, Chairman
kokobelyan@fdp.am
   Անժելա Խաչատրյան, փոխնախագահ
Anjela Khachatryan, Vice-chairwoman
khachatryan@fdp.am
   Հովհաննես Ղազարյան, փոխնախագահ
Hovhannes Ghazaryan, Vice-chairman
ghazaryan@fdp.am
   Մասիս Այվազյան, գործադիր քարտուղար
Masis Ayvazyan, Executive secretary
ayvazyan@fdp.am
  Սոնա Մինասյան, մամլո խոսնակ
Sona Minasyan, Spokesperson
info@fdp.am
   Արմեն Առաքելյան, տարածքային կազմակերպչական բաժնի ղեկավար
Armen Arakelyan, Head of the territorial administration
araqelyan@fdp.am
   Արթուր Պողոսյան
Arthur Poghosyan
poghosyan@fdp.am
   Գևորգ Արզումանյան
Gevorg Arzumanyan
arzumanyan@fdp.am
   Սերգեյ Ավալյան
Sergey Avalyan
avalyan@fdp.am

Comments are closed.